Wyszukaj
Witaj na moim Blogu!

Mam na imię Andrzej i jestem tatą małego urwisa - Marcina!

Mam często kontrowersyjne poglądy na różne tematy. Jestem ironiczny, cyniczny, szyderczy i sarkastyczny. Kiedyś myślałem że jestem typem romantyka ale okazało się że byłem po prostu nieśmiały a okazałem się być zwykłym chamem. Dobrze mi z tym.


Blog

Subiektywne podejście do różnych tematów

Brak komentarzy

Jaką hulajnogę wybrać dla dziecka — zwykłą czy elektryczną?

Jazda na hulajnodze to świetna zabawa i atrakcyjny sposób spędzania czasu — a do tego sprytna metoda na oderwanie malucha od tabletu czy smartfonu. Nie ma wątpliwości, że warto zainwestować w tego typu sprzęt. Pojawia się jednak pewien dylemat: lepiej kupić tradycyjną hulajnogę, czy nowoczesną wersję elektroniczną? Poznaj zalety i wady obu rozwiązań.

Tagi: sponsorowane
Czytaj dalej
Brak komentarzy

Dajesz prowadzić samochód dziecku? Sprawdź, co na to ubezpieczyciel

Jak ubezpieczyciel odnosi się do kolizji i wypadków spowodowanych przez osobę inną niż właściciel pojazdu – jego dziecko? Jaka jest różnica pomiędzy pożyczeniem samochodu dziecku pełnoletniemu, a nieletniemu? Poznaj konsekwencje wynikające z użyczania auta osobie trzeciej. Sprawdź też, co Cię czeka, gdy ta osoba doprowadzi do szkody na drodze.

Tagi: sponsorowane
Czytaj dalej
Brak komentarzy

Pierwszy smartfon dla dziecka - jaki model warto wybrać?

Smartfony stanowią dziś niemal nieodłączną część życia — dostęp mają do nich nawet najmłodsze dzieci, a wśród młodzieży trudno znaleźć osoby niemające własnego telefonu. Wybierając pierwszy tego rodzaju sprzęt dla swojej pociechy, przyjrzyj się dokładnie dostępnym na rynku modelom i postaw na opcję najlepiej dopasowaną do indywidualnych potrzeb oraz Twoich finansowych możliwości.

Tagi: sponsorowane
Czytaj dalej
Brak komentarzy

Wypadek, stłuczka… i co dalej? Sprawdź, jak zgłosić szkodę!

Niezależnie od tego, czy jesteś młodym kierowcą, czy też prowadzisz auto już od wielu lat, zawsze możesz stać się uczestnikiem kolizji drogowej bądź wypadku. Chociaż nikt z nas nie lubi o tym myśleć, warto zawczasu przygotować się na taką sytuację. Z pewnością dobrze jest znać swoje prawa oraz wiedzieć, jakie procedury należy zastosować, by szybko uzyskać pomoc i móc starać się o odszkodowanie.

Tagi: sponsorowane
Czytaj dalej
Brak komentarzy

Wodnisty katar i kichanie - popularne objawy alergii

Kichanie, wodnisty katar oraz kaszel są jednymi z najpowszechniejszych objawów alergii. Jako że układ odpornościowy odpowiedzialny za jej powstawanie jest rozlokowany w całym organizmie, symptomy, które w początkowym stadium dotyczyły wyłącznie jednego narządu mogą po pewnym czasie objąć również pozostałe części ciała. Jakie są sprawdzone leki na alergię?

Czytaj dalej
Brak komentarzy

Jak prać ubranka dla dzieci?

Jeszcze przed przyjściem dziecka na świat, świeżo upieczeni rodzice kompletują ubranka, aby być gotowym na narodziny. Wszystkie należy przed pierwszym założeniem starannie wyprać i wyprasować, w końcu kontakt przed zakupem miało z nimi bardzo wiele osób. Jak to zrobić, aby były one przyjemne w noszeniu, a przede wszystkim nie szkodziły maluchom?

Tagi: sponsorowane
Czytaj dalej
Korzystając z naszej strony zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej w polityce prywatności.X