Wyszukaj
Witaj na moim Blogu!

Mam na imię Andrzej i jestem tatą małego urwisa - Marcina!

Mam często kontrowersyjne poglądy na różne tematy. Jestem ironiczny, cyniczny, szyderczy i sarkastyczny. Kiedyś myślałem że jestem typem romantyka ale okazało się że byłem po prostu nieśmiały a okazałem się być zwykłym chamem. Dobrze mi z tym.


Kontakt


Ojczysko.pl - Bardzo subiektywny blog

Jeżeli chcesz mi coś wysłać bez uprzedniego kontaktu to najlepszym rozwiązaniem będzie Paczkomat InPostu.
PACZKOMAT: WRZ01A Gen. Kutrzeby / Armii Poznań 1, 62-300 Września, nr tel: 600523123

Jeżeli chcesz się ze mną skontaktować telefonicznie to skorzystaj najpierw z poniższego formularza i nakreśl temat. Postaram się odpowiedzieć jak najszybciej, jednak są czasem bardziej zajmujące okresy w życiu przez co czas odpowiedzi może się znacznie wydłużyć. Preferuję kontakt mailowy nad telefonicznym. Mam na imię Andrzej.

Formularz kontaktowy

Pisz konkretnie i jasno a otrzymasz odpowiedź. W przeciwnym wypadku może być różnie.

Sprawy organizacyjne


Nie publikuję na blogu żadnych informacji prasowych. Wszystkie marki i produkty mogą pojawić się na blogu w wyniku szerzej współpracy lub po prostu z mojego zajarania danym produktem czy usługą. Nie publikuję materiałów na temat tego, czego nie miałem okazji testować czy spróbować. Jeżeli produkt czy usługa jest do dupy to tak właśnie zostaną tutaj opisane. Jeżeli produkt czy usługa ma wady - nie omieszkam o tym wspomnieć. Treści tworzę sam - w swoim, subiektywnym stylu.

  • Nie jestem zamknięty na żadną formułę współpracy.
  • Wynagrodzenie barterowe wchodzi jak najbardziej w grę.
  • Wystawiam faktury VAT.
  • Nie piszę nieoznaczonych tekstów sponsorowanych!

Pozostałe formy kontaktu

Skontaktować ze mną można się także przez fanpage na portalu Facebook - fb.com/ojczysko lub profil na portalu Instagram - instagram.com/ojczysko/

Pozostałe informacje

Nie jestem jakimś wyznacznikiem nowych trendów, nie jestem obiektywny a niektóre teksty pisane są pod wpływem emocji - co więcej, wiele tekstów piszę po prostu dla siebie ... jeżeli masz problem że gdzieś napisałem nieprawdę to wiedz, że ja mam to gdzieś!

Po więcej informacji na temat samego bloga, jego statystyk i zasad oraz kosztów współpracy, zapraszam na maila: andrzej [malpa] ojczysko [kropka] pl.

Korzystając z naszej strony zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej w polityce prywatności.X