Wyszukaj
Witaj na moim Blogu!

Mam na imię Andrzej i jestem tatą małego urwisa - Marcina!

Mam często kontrowersyjne poglądy na różne tematy. Jestem ironiczny, cyniczny, szyderczy i sarkastyczny. Kiedyś myślałem że jestem typem romantyka ale okazało się że byłem po prostu nieśmiały a okazałem się być zwykłym chamem. Dobrze mi z tym.


Blog

Subiektywne podejście do różnych tematów

27 Listopada 2019
Brak komentarzy

Wróżby Andrzejkowe 2019

Andrzejki obchodzone są w wigilię świętego Andrzeja, która zawsze przypada w nocy z 29 na 30 listopada. Tego wieczoru wziąć można udział w wielu wróżbach i zabawach, dzięki którym da się przewidzieć przyszłość i poznać zabawne przesądy. Jakie zwyczaje obchodzone są w Andrzejki 2019?

Czytaj dalej
25 Listopada 2019
Brak komentarzy

Pierwsza zima w przedszkolu - te ubranka dla chłopców pomogą sobie z nią poradzić

Pierwszy rok w przedszkolu jest najtrudniejszy. Nie tylko dla rodzica, ale również dla dziecka. Szczególnie przeżywają to chłopcy, którzy muszą dostosować się do grupy rówieśników i zrezygnować z niektórych szaleństw. W tych trudnych chwilach warto zadbać, żeby kupione przez nas ubranka były wygodne oraz wytrzymałe, co zaoszczędzi wiele nerwów i zmartwień. Oto mały poradnik, w którym pomożemy wybrać bluzy i spodnie cechujące się wysoką wytrzymałością. Zapraszamy do lektury!

Tagi: sponsorowane
Czytaj dalej
02 Maja 2019
Brak komentarzy

Kiedy dojdzie mój przelew - sesje bankowe przelewów

Księgowanie przelewów z wykorzystaniem systemu ELIXIR - tabela sesji przelewów wychodzących i przychodzących

Czytaj dalej
30 Kwietnia 2019
Brak komentarzy

Jaką hulajnogę wybrać dla dziecka — zwykłą czy elektryczną?

Jazda na hulajnodze to świetna zabawa i atrakcyjny sposób spędzania czasu — a do tego sprytna metoda na oderwanie malucha od tabletu czy smartfonu. Nie ma wątpliwości, że warto zainwestować w tego typu sprzęt. Pojawia się jednak pewien dylemat: lepiej kupić tradycyjną hulajnogę, czy nowoczesną wersję elektroniczną? Poznaj zalety i wady obu rozwiązań.

Tagi: sponsorowane
Czytaj dalej
26 Kwietnia 2019
Brak komentarzy

Dajesz prowadzić samochód dziecku? Sprawdź, co na to ubezpieczyciel

Jak ubezpieczyciel odnosi się do kolizji i wypadków spowodowanych przez osobę inną niż właściciel pojazdu – jego dziecko? Jaka jest różnica pomiędzy pożyczeniem samochodu dziecku pełnoletniemu, a nieletniemu? Poznaj konsekwencje wynikające z użyczania auta osobie trzeciej. Sprawdź też, co Cię czeka, gdy ta osoba doprowadzi do szkody na drodze.

Tagi: sponsorowane
Czytaj dalej
04 Lutego 2019
Brak komentarzy

Pierwszy smartfon dla dziecka - jaki model warto wybrać?

Smartfony stanowią dziś niemal nieodłączną część życia — dostęp mają do nich nawet najmłodsze dzieci, a wśród młodzieży trudno znaleźć osoby niemające własnego telefonu. Wybierając pierwszy tego rodzaju sprzęt dla swojej pociechy, przyjrzyj się dokładnie dostępnym na rynku modelom i postaw na opcję najlepiej dopasowaną do indywidualnych potrzeb oraz Twoich finansowych możliwości.

Tagi: sponsorowane
Czytaj dalej
Korzystając z naszej strony zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej w polityce prywatności.X