Wyszukaj
Witaj na moim Blogu!

Mam na imię Andrzej i jestem tatą małego urwisa - Marcina!

Mam często kontrowersyjne poglądy na różne tematy. Jestem ironiczny, cyniczny, szyderczy i sarkastyczny. Kiedyś myślałem że jestem typem romantyka ale okazało się że byłem po prostu nieśmiały a okazałem się być zwykłym chamem. Dobrze mi z tym.


Blog

Subiektywne podejście do różnych tematów

Brak komentarzy

Co przyszły tata może zrobić, aby pomóc partnerce łatwiej przetrwać ciążę?

Ciąża, nawet przebiegająca podręcznikowo jest trudnym okresem w życiu kobiety zwłaszcza, jeśli zostanie ona mamą po raz pierwszy w życiu. Stan ten mocno wpływa na jej emocjonalność i zmienia postrzeganie świata wzbudzając nie tylko radość, ale też obawy i wątpliwości. Dlatego w trakcie tych niezwykłych 9 miesięcy tak ważne jest wsparcie ukochanego. Poniższy artykuł zawiera rady, dzięki którym przyszli ojcowie będą mogli wziąć czynny udział w ciąży swych partnerek.

Czytaj dalej
Brak komentarzy

Weekend w Karpaczu tylko we dwoje

Karpacz odwiedzamy dwa razy w ciągu roku. Zimą przybywamy tu na narty oraz by choć trochę nacieszyć się śniegiem. Latem, wraz z żoną przechadzamy się szlakami górskimi, jeździmy rowerami lub po prostu wypoczywamy opalając się przy hotelowym basenie. Wieczorem uwielbiamy kosztować pysznych dań w restauracjach Karpacza. Czy jesteście ciekawi, czym zaskoczyła nas Restauracja Sowiduch i dlaczego na pewno tam wrócimy?

Tagi: sponsorowane
Czytaj dalej
Brak komentarzy

Wróżby Andrzejkowe 2019

Andrzejki obchodzone są w wigilię świętego Andrzeja, która zawsze przypada w nocy z 29 na 30 listopada. Tego wieczoru wziąć można udział w wielu wróżbach i zabawach, dzięki którym da się przewidzieć przyszłość i poznać zabawne przesądy. Jakie zwyczaje obchodzone są w Andrzejki 2019?

Czytaj dalej
Brak komentarzy

Pierwsza zima w przedszkolu - te ubranka dla chłopców pomogą sobie z nią poradzić

Pierwszy rok w przedszkolu jest najtrudniejszy. Nie tylko dla rodzica, ale również dla dziecka. Szczególnie przeżywają to chłopcy, którzy muszą dostosować się do grupy rówieśników i zrezygnować z niektórych szaleństw. W tych trudnych chwilach warto zadbać, żeby kupione przez nas ubranka były wygodne oraz wytrzymałe, co zaoszczędzi wiele nerwów i zmartwień. Oto mały poradnik, w którym pomożemy wybrać bluzy i spodnie cechujące się wysoką wytrzymałością. Zapraszamy do lektury!

Tagi: sponsorowane
Czytaj dalej
Brak komentarzy

Kiedy dojdzie mój przelew - sesje bankowe przelewów

Księgowanie przelewów z wykorzystaniem systemu ELIXIR - tabela sesji przelewów wychodzących i przychodzących

Czytaj dalej
Korzystając z naszej strony zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej w polityce prywatności.X